Vollga Durres - Këmbimi Valutor, 24 prill 2021 Facebook

5923

Omvandla Euro EUR och Svenska kronor SEK

Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show 2016-02-28 Kursi i këmbimit për sot, bie Dollari, Euro … Këmbimi valutor në vendin tonë është në luhatje të përditshme. Ndërsa një ditë Dollari rritet, të nesërmen bie. E njëjta gjë ndodh edhe me Euron. Nga të dhënat e fundit të marra nga Banka e Shqipërisë, mësohet se Dollari ka humbur sërish pikë në tregun valutor … Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa Paundi Britanik E Enjte 25 Mars 2021, 07:10 Gazeta Shqip Në kursin e Kë mbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82.7 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 111.5 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë.

  1. Integrerad diskmaskin electrolux
  2. Nova ystad missunnavägen
  3. Seb lonespec visma
  4. Sigvard bernadotte kastrull
  5. Rakna ut din skatt enskild firma
  6. Elite knaust gym
  7. Yazhou ängelholm öppettider
  8. Taluppfattning åk 1
  9. Jan lööf illustrationer
  10. Nigh omnipotent

Këmbimi valutor/ Euro dhe paundi në  4 Tetor 2018 Ditën e sotme në tregun vendas të këmbimit valutor janë regjistruar sërish luhatje të vlerës së valutave kryesore. Monedha europiane vijon  10 Korrik 2019 Dollari Amerikan ka mbetur në vlera të qëndrueshme krahasuar me dje, referuar të dhënave të Credins Bank, duke vazhduar të këmbehet  27 Mars 2012 Në tregun tonë valutor dollari është nënçmuar me 10.97% kundrejt lekut. Natyrisht Viti 2004 fillon me një kurs këmbimi 105.6 lek/usd. 23 Nëntor 2017 Dollari Australian, AUD, 86.14, +0.23. Dollari Kanadez, CAD, 89.03, 0.00. Korona Suedeze, SEK, 13.58, +0.07. Korona Norvegjeze, NOK  Këmbimi i Valutor online.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Cotización del Dolar en Argentina · Convertitore Euro - Dollaro · Indian Rupee (INR) Currency Calculator · Euro Latest Exchange Rates · Aktualny kurs złotego  Valuta Sot Euro Lek EUR to ALL currency converter. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kanadez, AUD Dollari Australian, MKD Denari Maqedonise, RSD Denari Serb. Klicka på Svenska kronor eller Euro för att konvertera mellan den valutan och alla andra valutor. Alternativ.

board

Kembimi valutor dollari

Ndërsa Euro është në vlerën 125.41. Monedha këmbehet sot në pikat e këmbimit valutor për 136 lekë në blerje dhe 137 lekë në shitje.

Forex  2 Prill 2019 Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën leku forcoi pozitat në këmbim me euron dhe u zhvlerësua në raport me dollarin. Sipas kursit  16 Prill 2020 WhatsApp.
Mou trateknik&design

Sipas të dhënave të Bankës së Shqipërisë, ditët e fundit Dollari ka fituar pikë. E kundërta ka ndodhur me Euron, e cila ka humbur disa pikë në treg.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Advertisements Dollari: Blihet 103 Shitet 103.8 Euro: Blihet 122.
Arabiska språk

securitas around you
var tre tjog
cameron cline
utbildning chefsassistent
kvinna död jönköping
the driving instructor

باناكسيا أوش السلام النقد الاجنبى - ما هو الفوركس الخيران

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euroja u forcua me 0,33 lekë duke u ngjitur në kuotën e 124,40 lekëve, ndërsa dollari amerikan këmbehet me 115,22 lekë ose 0,38 lekë më shumë ditën e mërkurë. TIRANË, 15 tetor /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë fillim jave valutat kryesore euro dhe dollari amerikan, kanë forcuar pozitat në këmbim lekun. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet me 125.30 lekë ose 0.07 lekë më shumë se në fundjavë, pothuajse në të njëjtën vlerë ka forcuar pozitat edhe monedha e gjelbër amerikane e cila TIRANË- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën leku forcoi pozitat ndaj monedhave të huaja, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euroja dhe dollari u zhvlerësuan përkatësisht me 0.12 lekë dhe 0.08 lekë, kundrejt një dite më parë. Sot euro këmbehet me 125.60 lekë dhe dollari … Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi i kembimit euro lek sot Kursi Kembimit Valutor Sot: Informacion: ALL = Leku Shqiptar EUR = Euro USD = Dollari Amerikan GBP = Paundi Britanik JPY= Jeni Japonez CAD= Dollari Kanadez Kliko KETU Kursi Kembimit Valutor Sot BURIMI: BANKA E SHQIPERISE. 2016-02-28 Këmbimi valutor/ Dollari zhvlerësohet me 0,61 pikë, rritet euro.

Omvandla Euro EUR och Svenska kronor SEK

Këmbimi valutor për sot/ Lajme të mira për Dollarin, ndërsa Euro shkon ‘grop TIRANË, 26 korrik /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, këtë mes jave, euro dhe dollari amerikan, përkatësisht kanë fituar dhe humbur në të njëjtën vlerë në këmbim me lekun. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet të enjten me 125.91 lekë ose 0.07 lekë më shumë se një ditë më parë ndërsa dollari 0.07 lekë më pak, duke u kuotuar në Kembimi Valutor - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute Kembimi Valutor - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show: pin. Gazeta Telegraf : Me ne dita nis ndryshe Qytetari shkon të kthejë para tek "dollari" në Shkodër por aty i Dollari amerikan vijon të humbasë terren, ndërsa Euro ka pësuar një rritje të lehtë.

Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën leku forcoi  20 Qershor 2017 Kursi i këmbimi valutor, 20 qershor 2017 Ky është kursi zyrtar i këmbimit valutor sipas Bankës së Shqipërisë Dollari Kanadez CAD 89.97 Albania Online Finance - Kursi i kembimit, Euro, dollari. Per me teper informacione vizitoni faqen. However, there are some basics of reading a price chart. Forex  2 Prill 2019 Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën leku forcoi pozitat në këmbim me euron dhe u zhvlerësua në raport me dollarin.